İstanbul Dalış Merkezi Transfer

Hizmet Detayı

Dalış sporu ile uğraşan kişilerin kaldığı otelden veya her hangi bir bölgeden dalış yapacağı noktaya veya dalış merkezine ulaşabilmeleri için tercih ettikleri transfer tipidir. Dalış yapılacak noktaya ulaşım sağlamak için güvenilir, profesyonel ve sertifikalı sürücüler seçilmelidir. İstanbul dalış merkezi transfer ile otelden veya talep ettiği yerden alınan dalgıçlara konforlu, güvenli, sertifikalı ve keyifli bir yolculuk sağlanıyor.

Araçların güvenliği açısından sürekli ve düzenli kontrolleri yapılmaktadır. Herhangi bir sorun çıkmaması açısından da sürekli takip altında tutulmaktadır. Bütün vergi ve sigorta işlemleri tamamlanmıştır. Araç kaskosu, zorunlu trafik sigortası, kara yolu yolcu taşımacılığı zorunlu koltuk ferdi kaza sigortası ve benzeri tüm işlemler tamamlanarak transfer hizmetinde kullanılır.

Hizmetimize Ait Görsel

Sizi Hemen Arayalım!

Hizmet Verdiğimiz İlçeler

Adalar Dalış Merkezi Transfer, Arnavutköy Dalış Merkezi Transfer, Ataşehir Dalış Merkezi Transfer, Avcılar Dalış Merkezi Transfer, Bağcılar Dalış Merkezi Transfer, Bahçelievler Dalış Merkezi Transfer, Bakırköy Dalış Merkezi Transfer, Başakşehir Dalış Merkezi Transfer, Bayrampaşa Dalış Merkezi Transfer, Beşiktaş Dalış Merkezi Transfer, Beykoz Dalış Merkezi Transfer, Beylikdüzü Dalış Merkezi Transfer, Beyoğlu Dalış Merkezi Transfer, Büyükçekmece Dalış Merkezi Transfer, Çatalca Dalış Merkezi Transfer, Çekmeköy Dalış Merkezi Transfer, Esenler Dalış Merkezi Transfer, Esenyurt Dalış Merkezi Transfer, Eyüp Dalış Merkezi Transfer, Fatih Dalış Merkezi Transfer, Gaziosmanpaşa Dalış Merkezi Transfer, Güngören Dalış Merkezi Transfer, Kadıköy Dalış Merkezi Transfer, Kâğıthane Dalış Merkezi Transfer, Kartal Dalış Merkezi Transfer, Küçükçekmece Dalış Merkezi Transfer, Maltepe Dalış Merkezi Transfer, Pendik Dalış Merkezi Transfer, Sancaktepe Dalış Merkezi Transfer, Sarıyer Dalış Merkezi Transfer, Silivri Dalış Merkezi Transfer, Sultanbeyli Dalış Merkezi Transfer, Sultangazi Dalış Merkezi Transfer, Şile Dalış Merkezi Transfer, Şişli Dalış Merkezi Transfer, Tuzla Dalış Merkezi Transfer, Ümraniye Dalış Merkezi Transfer, Üsküdar Dalış Merkezi Transfer, Zeytinburnu Dalış Merkezi Transfer