İstanbul Otel Transferi

Hizmet Detayı

Tatile veya iş seyahatine gittiğinizde sizin içinde en zoru, kalacağınız otele ulaşmak ise, otel transfer hizmeti tam size göre olmaktadır. Bu hizmet kapsamında, sizleri havaalanından alıyoruz ve konaklayacağınız otele hızlı ve konforlu bir şekilde iletiyoruz. Bunun için, yani bu hizmeti size hızlı ve konforlu sunabilmemiz için 3000 araç filosuna sahibiz. Bunun yanında gideceğiniz otele en hızlı şekilde ulaşmanızı sağlayacak olan personelimiz, rotaya ve şehre son derece hâkim olmaktadır. Bu özelliği sayesinde ulaşımınızın konforlu ve hızlı gerçekleşmesi mümkün olmaktadır.

  • Personelimiz sizi havalimanında karşılamak üzere hazırda bekler ve zaman kaybı yaşamazsınız.
  • Araç yalnızca size özel olarak orada bulunur ve kimse ile birlikte yolculuk yapmazsınız.
  • Personelimiz İngilizce, Türkçe ve Arapça bildiğinden dolayı, gerekli durumlarda size yardımcı olabilir.
  • Çantanızın taşınması gibi konuları yine personelimiz halleder ve sizin yorulmanıza hiç gerek kalmaz.
  • Yaşanan herhangi bir aksilik durumunda transfer hizmetinden daha ileriki bir tarihte yararlanma hakkınız mevcuttur.
  • Black Star Turizm’den alacağınız havalimanı otel transfer hizmetlerinin en önemli özelliği, bu kadar konforlu ve hızlı bir hizmetin son derece uygun fiyatlı otel transfer hizmeti olacağıdır.

Hizmetimize Ait Görsel

Sizi Hemen Arayalım!

Hizmet Verdiğimiz İlçeler

Adalar Otel Transferi, Arnavutköy Otel Transferi, Ataşehir Otel Transferi, Avcılar Otel Transferi, Bağcılar Otel Transferi, Bahçelievler Otel Transferi, Bakırköy Otel Transferi, Başakşehir Otel Transferi, Bayrampaşa Otel Transferi, Beşiktaş Otel Transferi, Beykoz Otel Transferi, Beylikdüzü Otel Transferi, Beyoğlu Otel Transferi, Büyükçekmece Otel Transferi, Çatalca Otel Transferi, Çekmeköy Otel Transferi, Esenler Otel Transferi, Esenyurt Otel Transferi, Eyüp Otel Transferi, Fatih Otel Transferi, Gaziosmanpaşa Otel Transferi, Güngören Otel Transferi, Kadıköy Otel Transferi, Kâğıthane Otel Transferi, Kartal Otel Transferi, Küçükçekmece Otel Transferi, Maltepe Otel Transferi, Pendik Otel Transferi, Sancaktepe Otel Transferi, Sarıyer Otel Transferi, Silivri Otel Transferi, Sultanbeyli Otel Transferi, Sultangazi Otel Transferi, Şile Otel Transferi, Şişli Otel Transferi, Tuzla Otel Transferi, Ümraniye Otel Transferi, Üsküdar Otel Transferi, Zeytinburnu Otel Transferi,