Kayak Merkezi Transfer

Hizmet Detayı

Kişiye özel transfer hizmeti sağlanan araçlar ile evlerinden istedikleri saatte alınıp, kayak merkezlerine konforlu ve güvenli bir seyahat hizmeti sunulmaktadır. Uludağ Kayak Merkezi, Kartalkaya Kayak Merkezi ve Kartepe Kayak Merkezi başta olmak üzere Türkiye’nin tüm kayak merkezlerine kişiye özel kayak transfer hizmetleri verilmektedir.

Tüm kayak malzemelerini alacak şekilde dizayn edilmiş olan özel VIP araçlarla transferler gerçekleştirilir. Tüm sürücülerimizin dağ yolu ve kar tecrübeli, lisanslı ve sigortalı olduğunu bilerek güvenli bir yolculuk yaparsınız.  Ailenizle birlikte dağ yolculuğunuzu sıcak, keyifli ve güvenli bir hale getiren Black Star Turizm, konforundan ödün vermeyenler için hizmetlerini ayrıcalıklı bir şekilde sunmaktadır.

Hizmetimize Ait Görsel

Sizi Hemen Arayalım!

Hizmet Verdiğimiz İlçeler

Kartalkaya Kayak Merkezi Transfer, Uludağ Kayak Merkezi Transfer, Kartepe Kayak Merkezi Transfer, Palandöken Kayak Merkezi Transfer, Sarıkamış Kayak Merkezi Transfer, Erciyes Kayak Merkezi Transfer, Davraz Kayak Merkezi Transfer, Bozdağ Kayak Merkezi Transfer, Ilgaz Kayak Merkezi Transfer, Saklıkent Kayak Merkezi Transfer, Zigana Kayak Merkezi Transfer, Güneykaya Kayak Merkezi Transfer,